Bogata oferta naszej firmy oraz pozytywne relacje z klientami to zasługa całego zespołu 3Deling – profesjonalistów, którzy z pasją wykonują swoją pracę. W skład załogi wchodzi niespełna 40 wysoko wyspecjalizowanych inżynierów, którzy mogą pochwalić się dyplomami najlepszych polskich i zagranicznych uczelni technicznych.

W biurze w Krakowie działamy w sekcjach zajmujących się odpowiednio 2D, 3D, BIM, PDMS, przygotowaniem danych, IT, grafiką i pracami pomiarowymi. Nasza główna siedziba mieści się w Polsce, ale swoje projekty wykonujemy dla klientów z całego świata. Posiadamy swoich przedstawicieli w Wielkiej Brytanii, Norwegii i na Bliskim Wschodzie.

Jesteśmy wyjątkowo dumni z naszego działu innowacyjności i IT, dzięki któremu nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania stają się elementami naszej oferty, a stworzone do tej pory oprogramowanie codziennie pomaga przy optymalizacji procesu obróbki danych.

Naszym celem jest stabilny i konsekwentny rozwój, dlatego każdy dzień to dobra okazja do poszerzania własnej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Podnosimy kwalifikacje dzięki wewnętrznym i zewnętrznym szkoleniom. Dążymy do tego, by każdy pracownik, rozwijał się zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Zdajemy sobie sprawę, że dobre samopoczucie przekłada się na solidnie wykonaną pracę, dlatego dbanie o przyjazną atmosferę w firmie to nasz priorytet.

Od 10 lat istnienia firmy nieustannie powiększamy nasz zespół. Najważniejsze czynniki jakimi kierujemy się w procesie rekrutacji nowych osób to wiedza, kreatywność i rzetelność zawodowa. Szeroka wiedza naszych pracowników oraz zgrany zespół są dziś największym kapitałem firmy.

Zespół

Zespół 40 wysoko wykwalifikowanych inżynierów.

Biura

Posiadamy biura w Polsce, Wielkiej Brytanii, Norwegii i na Bliskim Wschodzie.

Mocne strony

Rzetelność
Wszechstronność
Innowacyjność
Chęć nieustannego rozwoju